تبلیغات


007

مصمم شدم دست از توجه به موارد منفی زندگی بردارم و زندگیم رو بکنم. از همون موقع که این تصمیم رو گرفتم همه مسائل شدیدتر شده . ولی خب روالش همینه . واقعا از توو فاز ناراحتی بودن چیزی غیر از یه اعصاب خورد نصیبم نمیشه . باید یاد بگیرم آروم باشم هرچقدرم که فضای زندگی طوفانی باشه . که نیست در اون حد هم . 
فقط کاش شرمندگیم به داداشم از این بیشتر نشه . خدایا ، خدای مهربون به کمکت احتیاج دارم . به دست های بزرگ گره گشاهت . این گره ها رو باز کن و همه چیز رو حل کن . مثل اون روز که توی اوج ناامیدی اومدی پیشم وایسادی و باعث شدی موجی از آرامش وجودم رو در بربگیره . تو به هیچ چیز وابسته نیستی ، و مهم تر از اون همه چیز این دنیا تحت لوای تو هست . پس  فقط خودتی که میتونی کمکم کنی . 
خودتم گفتی : من اجابت می کنم درخواست ِ درخواست کننده رو ... 
*** دارم به تو فکر می کنم. وبلاگت رو بعد از پنج روز آپدیت کردی . این یعنی چشمت داره بهتر میشه . 71 روز مونده به امتحانت . اینم یه گزینه ست از زندگیت و آخرین امید نیست . هرچند من خیلی به نتیجه ش امیدوارم خیلی بیشتر از تو . منم روزا به تو فکر می کنم . تو همون کوچه مطبوع سرسبزی با دیوار های کاهگلی بارون خورده . قدم زدن توو کوچه تو منو آرووم می کنه . خنده هات ، حرفای خوبت ، مهربونیات اینا همه منو خوشحال میکنه . 
 نمیدونم چرا همیشه انقدر به مسئله پول توی رابطمون توجه داری . من واقعا و عمیقا خواهان اینم که تو از نظر مالی پله های ترقی رو طی کنی . این یکی از آرزوهامه و به تحققشم بی نهایت امیدوارم .اما  برای این خواسته خودمو مدنظر نگرفتم و توو این حد رابطه مون واقعا فقط امنیت و اخلاق برام مهمه. که تو  با اخلاقترین و امن ترین آدم زندگیمی . پول برای من توو زندگی مشترک آره مهمه اونم نه به اون شکلی تو ازش یاد می کنی  که خب اینم در نظر بگیر هنوز خیلی راه داریم تا برسیم به اونجا. فعلا فقط به خودت فکر کن. به حالت که باید خوب باشه به امتحانت که باید بیشتری تلاش رو بی فکر کردن به نتیجه بکنی ...
من با دیدن عکست خوشحال میشم . با شنیدن صدات . از اینکه بفهمم حالت خوبه و رو به جلو هستی خوشحال میشم ... بی نهایت خوشحال می شم . 


منبع این نوشته : منبع